FORGOT YOUR DETAILS?

LITTLE LEAGUE ROUND ONE RESULTS AND SUNDAY SCHEDULE

by / Sunday, 30 June 2013 / Published in News

11-12 YEAR OLD

SATURDAY RESULTS

Cloverdale 9 Willits-Redwood 5

Rincon Valley National 29 Rancho Cotati 0

Rincon Valley American  9 El Molino 8

Fort Bragg 13 Healdsburg 12

Petaluma Valley 18 Mark West 0

Petaluma American 7 Sebastopol 4

Petaluma National 18 Westside 2

Santa Rosa American 11 Ukiah 8

SUNDAY SCHEDULE

11 AM

Cloverdale at Petaluma Valley

Rincon Valley National at Petaluma American

Petaluma National at Santa Rosa American

Rincon Valley American vs. Fort Bragg at Santa Rosa American

2 PM

Mark West vs. Willits-Redwood at Petaluma Valley (Elimination Game)

Rancho Cotati vs. Sebastopol at Petaluma American (Elimination Game)

Westsiide vs. Ukiah at Santa Rosa American  (Elimination Game)

El Molino vs. Healdsburg at Santa Rosa American (Elimination Game)

10-11 YEAR OLD

SATURDAY RESULTS

Santa Rosa American 13 Mark West 0

Petaluma American 17 Sebastopol 1

El Molino 15 Cloverdale 4

Ukiah 6 Fort Bragg 4

Rincon Valley National 15 Petaluma Valley 3

SUNDAY SCHEDULE

11 AM

Rincon Valley American vs. Santa Rosa American at Westside

El Molino at Ukiah

Rincon Valley National at Petaluma National

2 PM

Petaluma American vs. Westside at Westside

Cloverdale vs. Fort Bragg at Ukiah (Elimination Game)

9-10 YEAR OLD

Fort Bragg 13 Cloverdale 4

El Molino 15 Willits-Redwood 4

Mark West 8 Healdsburg 7

Rincon Valley American 11 Santa Rosa American 3

Petaluma 12 Sebastopol 1

Petaluma Valley 11 Westside 0

Petaluma American 12 Rincon Valley National 6

SUNDAY SCHEDULE

11 AM

Fort Bragg at Ukiah

El Molino vs. Mark West at Healdsburg

Rincon Valley American at Petaluma National

Petaluma Valley at Petaluma American

2 PM

Santa Rosa American vs. Sebastopol at Petaluma National (Elimination Game)

Westside vs. Rincon Valley National at Petaluma American (Elimination Game)

Willits-Redwood at Healdsburg

My email address is jacpasquini@comcast.net

TOP